Psychika uwodziciela

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakie cechy powinien posiadać dobry uwodziciel? Dlaczego tylko niektórzy z twoich znajomych skutecznie uwodzą kobiety? A może w ogóle nie masz w swoim kręgu takich osób?

No właśnie. Postaram się odpowiedź na te pytania. Myślę, że geneza problemu wszystkich ludzi, którzy chcą poprawić swoje uwodzenie leży w ich nastawieniu, psychice. Mnóstwo osób szuka utartych schematów, ,,idealnych” tekstów na podryw. Nie ma nic gorszego. Gdy podchodzisz do kobiety z wyuczonym tekstem wykazujesz się totalnym brakiem kreatywności, twoje podejście z automatu staje się sztucznie, nienaturalne i po prostu złe. Nic dziwnego, że mnóstwo kobiet olewa takich facetów. W dodatku większość tych tekstów jest po prostu żałosna. Sam się zastanawiam w jaki sposób miałyby one odpowiednio zadziałać. Zdradzę Ci pewien sekret. Brzmi bardzo prosto. Wyłącz komputer, przestań czytać porady dotyczące uwodzenia, znajdź odpowiednie towarzystwo do uwodzenia i działaj. Zapytasz: w jaki sposób Ty się rozwinąłeś? Na początku byłem jak większość, prawdopodobnie jak Ty. Czytałem, naprawdę poświęcałem wiele czasu na ślęczęnie przy blasku monitora i przeglądaniu historii, raportów uwodzeniowych z popularnych wtedy stron poświęconej tej tematyce. Nic mi to nie dawało. Za duży nakład teorii, a zdecydowanie za mało praktyki. Nie miałem też żadnych osób wokół siebie, którzy naprawdę dobrze uwodzili kobiety. Nie miałem skąd zaczerpnąć wzorców zachowań, tak, żeby poprawić swoją skuteczność. W taki sposób cały czas stałem w tym samym miejscu, nie rozwijałem się. Poświęciłem wiele czasu, aby dojść do tych wniosków. Na własną rękę musiałem poszukać grona znajomych, którzy mieli dostęp do atrakcyjnych kobiet. Dam Ci bardzo dobrą radę. Musisz znaleźć środowisko, gdzie będziesz czul, ze wyraźnie odstajesz od swoich rówieśników w aspekcie uwodzenia. Nie od dziś wiadomo, ze człowiek najszybciej uczy się poprzez obserwacje. Tak się dzieje nie tylko w zakresie uwodzenia, ale też w każdej dziedzinie życia. Nawet nie wiesz, jak bardzo Ci to pomoże, żeby zrobić kilka kroków w przód. Bardzo ważne jest to, żebyś otaczał się ludźmi, przy których będziesz w stanie się rozwinąć. Myślę, ze to jest najważniejszy element fundamentu w kierunku twojej zmiany.

Ok. Załóżmy już , że znalazłeś idealne środowisko do rozwoju. I co teraz? Wystarczy tylko to, że w nim jesteś? Wszystko zrobią za Ciebie koledzy? Kolejnym istotna  rzeczą jest ANALIZA własnych interakcji z kobietami, wyciąganie wniosków. Mimo, że teraz nauczam kursantów, to nie jestem maszyną, która się nie psuje. Mam na myśli, to, ze nadal popełniam błędy i czasem otrzymuje zlewki. Wiadomo, ze dzięki wieloletniemu doświadczeniu, tych reakcji jest znacznie mniej niż na początku mojej drogi. Nie zrażaj się negatywnymi reakcjami, uważam, to za nieodłączną część uwodzenia, jest to element całego procesu. Jestem tutaj, żebyś miał jak najmniej takich reakcji, dlatego też wyszedłem naprzeciw tym problemom i oferuje szkolenia z tego zakresu. Nadal za każdym razem staram się pisać raporty po każdym wyjściu do klubów, na day game (gra dzienna). Dzięki temu wiem, gdzie popełniłem błędy i następnym razem potrafię ich uniknąć. Radzę Tobie, abyś każdorazowo po wyjściu na kluby, day game zapisywał sobie, co zrobiłeś dobrze, co mogłeś poprawić i co możesz uczynić, tak, żeby następnym razem nie powielić tych samych błędów. Wracaj do tych notatek, ucz się na błędach. Gwarantuje, ze dzięki tym dwóm faktorom zanotujesz znaczny progres w relacjach z kobietami. Myślę, że są to dwie najistotniejesze cegiełki, które przyczynia się do stworzenia stabilnej konstrukcji dobrego uwodzenia.

About d-uwodzenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *