3 RZECZY, KTÓRE ROBISZ NAJRAWDOPODOBNIEJ ŻLE

Jesteś ciągle w tym samym miejscu… Od lat. Nic się nie zmienia. Z każdym kolejnym tygodniem mówisz sobie ,,zacznę od dzisiaj”. Dalej nic nie robisz i kiedy kończy się weekend katujesz się własnymi myślami. Uświadamiasz sobie, że nie poczyniłeś żadnych kroków w kierunku zmiany. Jest to tylko i wyłącznie twoja wina. Nie potrafisz dobrze planować, organizować sobie czasu. Nie dbasz o własną prezencję, bo przecież przeczytałeś wiele artykułów o relacjach damsko męskich i wśród twoich znajomych panuje przekonanie, że wygląd się nie liczy. Nie dbasz, więc o swój własny wizerunek. Twoje interakcje z kobietami są cały czas takie same, jednowymiarowe. Nie potrafisz dostosować swojej energii pod daną osobę przez co wiele tracisz. Za wiele. Zastanawiasz się, co jest nie tak.  Przecież postępujesz zgodnie z zasadami, które były omówione na jakiejś stronie, punkt po punkcie, a rozmowy z kobietami kończą się na… Właśnie, tylko na rozmowie, bo przecież nie na późniejszym seksie.

Czy chociaż raz zastanawiałeś się dlaczego tak się dzieje? Co trzeba zmienić?

Ostatnio otrzymałem ciekawe zapytanie w wiadomości mailowej. Adam zapytał mnie dlaczego jego znajomy, który tak mało inwestuje w relacje z kobiety od nich, w  zamian otrzymuje bardzo WIELE? Chyba każdy chciałby mało inwestować mało, a dostawać wiele w zamian. Skupię się na 3 najczęściej popełnianych błędach podczas interakcji z kobietami, których warto uniknąć i polepszyć swoje uwodzenie o co najmniej 60%, a przez to twój wysiłek zostanie ograniczony do minimum. Wystarczy, że postarasz się uniknąć tych błędów.

  1. SŁABA ENERGIA, NASTAWIENIE

Ile razy wychodziłeś do klubu/day game z myślą, że poznasz wiele atrakcyjnych kobiet i zrobisz to bez jakichkolwiek oporów? Odpowiednim nastawieniem jest nastawienie neutralne. Nie nastawiaj się, napalaj za bardzo, bo bardzo możesz się zawieść. Natomiast warto poczynić wszystkie kroki, aby wykorzystać sytuacje i gdy kobieta tylko Ci się spodoba – podejść do niej i po prostu porozmawiać. Gdy od razu narzucasz sobie presję, na to, że DZISIAJ musisz koniecznie zagadać, to zazwyczaj nic z tego nie wychodzi. Najlepiej wszystko wychodzi, że tak powiem – przy okazji. Wychodzisz do sklepu, banku, ze znajomymi, widzisz wtedy atrakcyjną kobietę, to podchodzisz. Bez zastanowienia, bez żadnej myśli w głowie pt. ,,muszę”. Niech zdobycie numeru będzie tylko formalnością, a nie wyznacznikiem dobrego podejścia. To ma wyjść PRZY OKAZJI, w trakcie rozmowy. Warto zabrać ze sobą dobrą energie. Ludzie lepiej postrzegają osoby sympatyczne, często się uśmiechające. Oprócz tego możesz również dużo zyskać w kontaktach z  kobietami.

  1. SŁABY WYGLĄD

Zadbaj o swój wizerunek. Za pierwsze wrażenie odpowiedzialny jest właśnie wygląd. Lepiej chyba od razu wywrzeć dobre wrażenie w oczach kobiety, zgodzisz się? Mnóstwo facetów zupełnie nie przykłada do tego uwagi, a  z doświadczenia wiem, ze ten czynnik okazuję się być bardzo pomocny. Poszukaj dobrego fryzjera w mieście, który pomoże dobrać fryzurę do kształtu twojej głowy. Prawdopodobnie masz znajomego, który według Ciebie dobrze się ubiera. Poproś go, żeby poszedł z Tobą na zakupy i pomógł dobrać odpowiednie ubrania, w tym koszule, spodnie, buty. Na Internecie znajdziesz również mnóstwo ciekawych blogów modowych. Wystarczy poświęcić odrobinę wolnego czasu.

  1. ZBYTNIA NACHALNOŚĆ

Przestań być kolesiem, który cały czas zabiega o kobietę. Mnóstwo takich sytuacji można zauważyć w klubie, gdzie facet jest wpatrzony w kobietę, jak w obrazek, a ona nic sobie z tego nie robi. Chyba każdy się zgodzi, że wygląda to mało atrakcyjnie. Tacy faceci wyglądają na iście potrzebujących względem kobiet, a szczerze mówiąc chyba nie ma nic gorszego. Kobiety nie znoszą takich osób. W jej głowie rodzą się myśli: ,,oho, kolejny koleś, który po minucie próbuje mnie pocałować”. Staraj się powoli wyczuć kobietę, badać granice.

Gdy już będziesz miał jej  numer nie zasypuj jej milionem wiadomości odnośnie spotkania. Okaż zrozumienie, przecież każdy ma swoje życie, codzienne sprawy. Oczywiście, zawsze dąż do spotkania, ale w granicach rozsądku.

Według mnie są to 3 najczęściej popełniane błędy. Warto ich uniknąć, żeby znacząco poprawić efektywność swojego uwodzenia.

About d-uwodzenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *