OFERTA SZKOLENIOWA

DLACZEGO WŁAŚNIE JA?

Posłuchaj mnie uważnie... Zapewne trafiłeś tutaj, bo masz problemy z kobietami. Z budowaniem bliskości emocjonalnej, napięcia seksualnego, doprowadzania do seksu, wchodzeniem w trwałe relacje. Powiedz ile razy liczyłeś na coś więcej od kobiety, a później ona nawet przestała Tobie odpisywać? Brakowało Tobie ciekawych tematów do rozmowy, przy których kobieta sama się otwierała? Ile spotkań było tymi pierwszymi, a zarazem ostatnimi? Ile razy biłeś się z myślami podejścia, zagadania do atrakcyjnej kobiety, a ostatecznie tego nie robiłeś? To tylko jedne z wielu bolączek wśród dzisiejszych facetów. Wszystkie te problemy były wcześniej też moimi. Przebyłem długą drogę, żeby być w obecnym miejscu. Po drodze popełniłem mnóstwo błędów, i teraz chcę, żebyś ich uniknął. Przede wszystkimi byłem w twoim miejscu, więc doskonale wiem jak wygląda proces i zrobię wszystko, żeby go przyspieszyć. Możesz sobie pomóc, wybierając u mnie szkolenie. Podczas szkolenia otrzymujesz wszystkie odpowiednie narzędzia, żeby stać się DOBRYM z kobietami.

 

 

 

 

Z CZEGO SKŁADA SIĘ SZKOLENIE?

KURS TEORETYCZNY

Tutaj dowiesz się o sposobie myślenia kobiet, poznasz ich naturę, dowiesz się więcej o tematach o których warto rozmawiać z kobietami, żebyś od tej pory przestał być nudnym facetem w jej oczach. Przygotuję również Twój mindset, zmienię  Twój pogląd kobiety na taki, który znacznie ułatwi Ci skuteczność, da Ci odpowiednią motywację oraz nastawienie do uwodzenia tych najatrakcyjniejszych kobiet.

KURS PRAKTYCZNY

Kurs praktyczny bazuje na teorii przedstawionej wcześniej, jest wcielaniem jej w ,,życie". Ten etap jest średnio 2x dłuższy niż kurs teoretyczny. Bazując na przeszkolonych już kursantach, z doświadczenia wiem, że ten element jest bardzo istotny. Najszybszą droga do bycia dobrym z kobietami, jest przebywanie w środowisku osób dobrych z kobietami, praktyka oraz analiza, wyciąganie wniosków z każdej interakcji. Na samym początku sam wykonuję podejścia, żebyś poprzez obserwację mógł skupić się i dostrzec wszystkie istotne elementy podczas mojego kontaktu z kobietami. Tutaj jest czas również na wszystkie pytania, Twoje wątpliwości. Następnie Ty wykonasz mnóstwo podejść do kobiet, stale będziesz pod moim nadzorem. Na bieżąco będziesz otrzymywał feedback, ze swoich interakcji. Wspólnie będziemy oceniali, co mogło zagrać lepiej w Twoim wypadku. 

CO ZYSKASZ WYBIERAJĄC U MNIE SZKOLENIE...

MONITORING ROZWOJU

Indywidualnie określony plan działania dostosowany do twoich potrzeb. Podczas szkolenia jesteś pod stałą obserwacją. Za każdym razem dostajesz feedback. Pomagam Ci oraz demonstruje podejścia.

STRATEGICZNE MYŚLENIE

Nauczysz się planowania swoich interakcji z kobietami już podczas rozmowy. Dowiesz się jak myśleć, żeby jak najszybciej uwieść najatrakcyjniejsze kobiety. Wiedza nabyta podczas szkolenia pozwoli Ci na pogłębianie relacji, udane związki, da Ci dużo seksu. 

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

Aż 90% kursantów udaje się na randkę podczas szkolenia.

STANIESZ SIĘ ATRAKCYJNYM FACETEM W OCZACH KOBIET

Będziesz obiektem pożądania seksualnego w grupie kobiet, dowiesz się czego naprawdę pragną. Bez problemu nauczysz się wzbudzania emocji u kobiety. Przedstawię Ci ciekawe tematy do rozmowy z kobietami dzięki, którym kobiety same zaczną same się z Tobą umawiać.

PRZEŁAMANIE BLOKAD

Dowiesz się wcześniej jak kontrolować wszelkie opory, negatywne myślenie, by czuć się wyluzowany podczas podejść.

MYŚLENIE UKIERUNKOWANE NA UWODZENIE

Porozmawiam z Tobą na temat twoich przekonań odnośnie kobiet. Badając twoją osobę nakieruję Ciebie na właściwy tok myślenia. Przygotuję twój mindset do działania.

FAQ, czyli najczęściej zadawane przez Was pytania

Ile trzeba mieć lat, żeby wziąć udział w szkoleniu?

Minimum, które jest wymagane, żeby uczestniczyć w szkoleniu to 18 lat. Na szkoleniach pojawiają się faceci w różnym wieku, nigdy nie było jednej grupy wiekowej. Od 20 latków po 45 latków. Każda pora jest dobra na zmianę.

 

Jakie zauważę efekty po szkoleniu?

Jeżeli wykorzystasz wiedzę nabytą podczas szkolenia, mogę Cię zapewnić, że twoja zmiana będzie trwała. Twoje przekonania zostaną zmienione. Staniesz się bardziej atrakcyjnym facetem dla kobiet. Ok. 80% kursantów po szkoleniu osiąga lepsze rezultaty w uwodzeniu.

 

Czy po szkoleniu nadal będziemy mieli ze sobą kontakt?

Tak. Zmiana nie będzie trwała, jeśli nie będziesz stosował się do zaleconych rad, dobranych ćwiczeń dla Ciebie. W razie dalszych pytań, wątpliwości nadal będę służył Tobie pomocą.

 

Jaka atmosfera panuje na szkoleniach?

 

Jestem bardzo otwartą osobą i swój kontakt z kursantami opieram na relacji bardziej koleżeńskiej. Pomaga, to otworzyć się tym najbardziej nieśmiałym, opornym facetom. Staram się, żebyś na szkoleniu nie czuł presji, poprzez zmianę przekonań, to TY wytwarzasz w sobie chęć działania.

Uwodzenie wielu kobiet nie jest dla mnie, pragnę być w stałej relacji. Czy szkolenie jest dla mnie odpowiednie?

Każdy ma swoje wewnętrzne potrzeby, znajduję się w innym etapie życia, ma inne oczekiwanie. Szkolenie ukierunkowane jest w taki sposób, żebyś stał się wielowymiarowym facetem, który potrafi zaskoczyć kobietę w wielu aspektach... W rozmowie, w budowaniu bliskości,  w sprawianiu tego, żeby ona uzależniła się od kontaktu z Tobą. Te elementy są bardzo istotne w każdym poważnym związku. Dzięki szkoleniu poznasz bardziej swoją osobą, swoje oczekiwania wobec kobiety oraz dowiesz się jak zbudować silne oraz trwałe relacje. Te tematy są też poruszane podczas kursu.

RODZAJE SZKOLEŃ

SZKOLENIE DZIEŃ

Szkolenie praktyczne. Kurs teoretyczny oraz praktyczny w ciągu dnia. Czas trwania: 2 lub 3 dni. Miejsce: Trójmiasto

KONSULTACJE SKYPE

Internetowa rozmowa za pośrednictwem skype'a. Czas trwania: 1 godzina

SZKOLENIE DZIEŃ&NOC

Szkolenie praktyczne. Kurs teoretyczny oraz praktyczny w ciągu dnia. Czas trwania: 2 lub 3 dni. Miejsce: Trójmiasto

KONTAKT